Przejdź do treści

O nas
ADL

Introligatorstwem zajmujemy się od 1991 roku. Zawsze staramy się realizować życzenia i wyobrażenia naszych klientów.


Specjalizujemy się w kunsztownym oprawianiu niskonakładowych edycji książek. Oprawy nasze są wykonywane ręcznie ze szlachetnych materiałów zdobione różnymi technikami.

Ukoronowaniem naszej dotychczasowej pracy było wykonanie unikatowej oprawy książki "Legenda o św. Jadwidze". Książka ta została wręczona Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II na audiencji w Watykanie w dniu 25 07 2001, w której uczestniczyli Marszałek Województwa Dolnośląskiego Jan Waszkiewicz, prezes Wydawnictwa Dolnośląskiego Andrzej Adamus, ks. kardynał Henryk Gulbinowicz oraz członek Zarządu Województwa Grzegorz Roman. Egzemplarz wręczony Papieżowi jest oznaczony numerem "1" i spośród 1050 sztuk numerowanych i 150 nienumerowanych reprintów jako jedyny jest oprawiony w białą cielęcą skórę i okuty pozłoconymi narożnikami wykonanymi ręcznie.


Oprócz powyższych wykonujemy również uszlachetnianie wszelkiego rodzaju druków poprzez wykonanie złoceń, tłoczeń i innych zdobień techniką "ciepłego druku".

Zajmujemy się również produkcją i dystrybucją artykułów reklamowych i biurowych. W naszej ofercie znajdują się również wyroby innych firm co pozwala nam w większości sprostać potrzebom naszych klientów. Oferujemy duży wybór materiałów w różnych kolorach.


 Z naszych usług i produktów korzystają:

Hotele
Restauracje
Pensjonaty
Kawiarnie
Urzędy
Partie polityczne,
Stowarzyszenia
Wydawnictwa
Drukarnie
Agencje Reklamowe
Parafie,
Kościoły
Firmy z różnych branż
Osoby indywidualne

Nasze wyroby w systemie sprzedaży Allegro

Opinie naszych klientów o wyrobach


Posiadamy certyfikat wiarygodności i rzetelności

Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO